یادگار طب گستران آفتاب
درباره ما

این شرکت با تجربه ای بیش از 15 سال فعالیت در زمینه فروش و مشاوره لوازم و تجهیزات لاپاراسکوپی و مواد مصرفی بیمارستانی و اطاق عمل در سال 1397 فعالیت خود را در زمینه علم پزشکی آغاز کرده و توانسته در همین مدت کوتاه یکی از موفق ترین شرکت های توزیع کننده تجهیزات پزشکی تخصصی و کالای مصرفی جراحی باشد. این مجموعه متشکل از پزشکان متخصص  و افراد خبره در زمینه علم پزشکی میباشد . مجموعه یادگار طب گستران آفتاب  افتخار این را دارد یکی از برترین تامین کنندگان کلیه کالاهای مصرفی تخصصی و تجهیزات پزشکی در زمینه جراحی قلب و عروق ،جراحی عمومی و لاپاراسکوپی را با توجه به آخرین دستورالعمل های اداره کل تجهیزات پزشکی و با رعایت کلیه قوانین و استانداردهای جمهوری اسلامی ، با بهترین کیفیت ، نازلترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار کلیه مراکز درمانی دولتی و خصوصی ،مراکز جراحی محدود ، پاراکلینیک و درمانگاه ها در استان تهران ، یزد .کرمان .ایلام.بندرعباس.اصفهان .چهارمحال بختیاری و استانهای همجوار قرار دهد.

امید است بتوانیم با امکانات موجود گامی موثر در جهت بهبود بیماران برداشته و با ایجاد محیطی سالم جهت خدمت رسانی به مراکز درمانی در سطح استان تهران  و استانهای همجوار فراهم نماییم

. و با تلاش و کوشش متخصصان خود در حال حاضر مفتخر به ارائه خدمت به بیش از ۱۰۰۰ مرکز درمانی در سراسر کشور می باشد.

در راستای نیل به اهداف استراتژیک و طولانی مدت شرکت با پیگیری مستمر و ایجاد ارتباط موثر و نظر سنجی از مشتریان متعهد قادربه ارائه محصولات با کیفیت با نازلترین قیمت میباشیم.

ماموریت ما

امید است بتوانیم با امکانات موجود گامی موثر در جهت بهبود بیماران برداشته و با ایجاد محیطی سالم جهت خدمت رسانی به مراکز درمانی در سطح استان تهران  و استانهای همجوار فراهم نماییم

15 سال سابقه درخشان

شرکت یادگار طب گستران آفتاب فعال در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولات مصرفی بیمارستانی و تجهیزات پزشکی، با پشتوانه تجربه 15 سال فعالیت گروهی متخصص در سال 1397 تاسیس گردیده است.

حرفی برای گفتن

550+

مراکز درمانی تحت پوشش

7+

برند معتبر جهانی

15+

سال سابقه درخشان